Restaurace |  Přidej novou restaraci |  Reklama |  Kontakt nastavit jako homepage přidat do oblíbených

vyhledat restauraci
(část názvu nebo adresy)


VYBERTE KRAJVypisují se pouze města, obsahující restaurace v databázi.město Dvůr Králové nad Labem

Vašemu požadavku vyhovuje pouze následující objekt.

objekty: [1-1]
Country saloon

Typ:
restaurace
Adresa:
Náměstí T.G.Masaryka 37 Dvůr Králové nad Labem       ukázat na mapěOtvírací doba:
Pondělí10-23
Úterý10-23
Středa10-23
Čtvrtek10-23
Pátek10-24
Sobota10-24
Neděle11-22

Jídelní a nápojový lístek
Popis:
Country saloon na náměstí ve Dvoře Králové nad Labem je velice oblíbená restaurace. Její interiér je zařízen ve stylu divokého západu – dlouhý dřevěný bar, schody na galerii s pianinem, nekuřácký salonek obložený dřevem – to vše navozuje velice útulnou atmosféru. V letním období je otevřena zahrádka přímo na námìstí, parkovací místa jsou před restaurací. Nabízíme celou řadu specialit z divokého západu, například kovbojskou snídani, bifteèky mrtvého indiána, steak Black Horse, kovbojské bramoráčky s olomouckými tvarůžky (pikantní a veliceoblíbené !), kuřecí prsa Davis, country kastroly a spoustu dalších delikates (viz naše menu). Příležitostnì pořádáme dny řecké nebo mexické kuchyně. Pro skupiny je možné připravit po předchozí telefonické dohodì cenové výhodné menu.

WWW:
http://www.restauracecountry.cz

Počet míst:
100

Typ kuchyně:
česká, americká, řecká...

Parkoviště:
anoHodnocení návštěvníků:
3 stars
průměr: 3
  počet hlasujících: 6E-mail:
country.saloon@post.cz

Telefon:
499321596

Stravenky:
Sodexho Pass, Cheque Déjeuner, Exit Group, Ticket Restaurant

Platební karty:
-

Linkuj.cz
Jagg.cz
Vybrali.sme.sk

FOTOGALERIE OBJEKTU
Recenze objektu:

Vložit novou recenzi

Nespokojení zákazníci    (12/06/2012) 13:58:16
Při opětovné návštěvě Dvora Králové nad Labem jsme se s manželem rozhodli vyzkoušet jinou restauraci a bohužel jsme zvolili Country Saloon, což byla snad ta nejhorší možná volba. Už při vstupu měl manžel neblahé tušení, co se týče prostředí, přesto jsme se usadili do poloprázdného lokálu. Servírka s jídelními lístky sice dorazila vzápětí, ale bez optání na objednávku nápojů zase odešla pryč. Po chvíli jsme si objednali jídlo + pivo a tonik. Po 10 minutách servírka konečně donesla pivo a na dotaz ohledně mého toniku reagovala slovy „Vždyť je támhle!“ - „A to si tam mám jako dojít sama?!“, pomyslela jsem si, dokud neodběhla k výčepu. To nejhorší však teprve mělo přijít. Mnou vybraný kuřecí plátek s broskví a se sýrem byl celkem dobrý, ale už americké brambory byly zbytečně přemaštěné a přismahnuté. Manželova česneková polévka sestávala z vody, sýru a kusanců pochybné klobásky. Opravdový šok však přišel, když manžel rozkrojil to, co mělo být vepřový steak z krkovice. Servírka se samozřejmě předem nezeptala, jak má být steak propečený a donesla hnusný krvavý tučný flák masa, který bych nehodila ani psovi, takže se to ani při nejlepší vůli nedalo jíst. Kromě nepoživatelného jídla na mne velice negativně zapůsobilo chování personálu. Servírka se na baru líbala s jedním z hostů a kuchařka místo aby pořádné vařila, si „vypalovala zobák“ u stolu se štamgasty. Při odnášení talířů manžel servírce sdělil, že jídlo bylo odporné a se steakem nemělo nic společného. Ta opět beze slova odešla. Odmítli jsme zaplatit plnou cenu, servírka však přesto po krátké domluvě s kuchařkou donesla účet se dvěma (místo osmi) neidentifikovatelnými položkami, takže nebylo zřejmé, která cena k čemu patří. Po krátké argumentaci jsme usoudili, že s blbcem se člověk nedohodne. Po zaplacení, samozřejmě bez koruny spropitného, jsme se zvedli a bez pozdravu se strany nevychovaného personálu, jsme odešli s tím, že do této tzv. „restaurace“ už víckrát nevkročíme. Důrazně Vám proto doporučujeme - běžte jinam!

[1-1]


VINNY RESTAURANT
Hlinky 118 Brno


Zaujalo nás

Babicovy dobroty - tradicnˇ i m‚ne obvykl‚ recepty

Pošli odkaz přátelúm

Vaše jmTno
E-mail přfjemce
Vzkaz
vrchni.cz | hodnoceni restauraci, vináren, pizzerií, hospůdek, orientálních restaurací, kaváren, barů & bister, čajoven a cukráren
Hodnocení restaurací (hvězdičky) vyjadřují pouze názory čtenářů a návštěvníků, nevyjadřují názory portálu vrchni.cz, které za ně nenese odpovědnost.

Spolupráce: Reality  |   Překlady  |   Vizitky  |   Nagrilu.cz  |   Stavebniny

Všechna práva vyhrazena. 2009 - 2013 © Restaurace & Vrchní.cz.cz | Rescued by Webdesign. Spolupráce pro webmástery - partnerství.