Restaurace |  Přidej novou restaraci |  Reklama |  Kontakt nastavit jako homepage přidat do oblíbených

vyhledat restauraci
(část názvu nebo adresy)


VYBERTE KRAJVypisují se pouze města, obsahující restaurace v databázi.město Květnice

Vašemu požadavku vyhovuje pouze následující objekt.

objekty: [1-1]
Living Toscana ristorante Bandita

Typ:
restaurace, pizzerie
Adresa:
Za Mlýnem 414, 250 84 Květnice II       ukázat na mapěOtvírací doba:
Pondělí11:00 - 23:00...
Úterý11:00 - 23:00...
Středa11:00 - 23:00...
Čtvrtek11:00 - 23:00...
Pátek11:00 - 23:00...
Sobota11:00 - 23:00...
Neděle11:00 - 23:00...

Jídelní a nápojový lístek
Popis:
Když se řekne italská kuchyně...
většina lidí si představí především dvě jídla: pizzu a těstoviny. To jistě není vše a náš Living Toscana ristorante Bandita Vás o tom přesvědčí.
Rozmanitost a harmonie italské kuchyně ji řadí mezi jednu z nejoblíbenějších.
Ve venkovní části restaurace je umístěn gril s otevřeným ohněm \"la bandita\" na kterém před Vašimi zraky připravíme šťavnaté steaky z toho nejkvalitnějšího masa.
My jsme zašli ještě dál a představíme naše kulinářství ze všech možných stran a úhlů, a nejen to...
Naším cílem nejsou pouze gastronomické služby, ale rádi pro Vás budeme místem pro setkání s přáteli, kde poznáte italskou gastronomii, vína a životní styl...

Vítejte v klubu Bandita, v klubu přátel italské gastronomie...

Naše restaurace byla otevřena koncem roku 2006 v malebném prostředí Květnice, původně pod názvem \"U Rybníčku\". V roce 2008 jsme se rozhodli připravit pro naše hosty zcela nový koncept italské restaurace LIVING TOSCANA RISTORANTE BANDITA.
S kompletním servisem včetně rozvozu jídel Vám zajistíme soukromou party, firemní večírek nebo jednání v klidném a nikým nerušeném prostředí. Naše krytá terasa, venkovní gril a zahradní část restaurace Vám umožní relaxaci během Vašich pěších nebo cyklistických výletů po krásném okolí Květnice. Nejen pro maminky s dětmi máme uzavřený nekuřácký salonek s dětským koutkem a na zahrádce hřiště s pískovištěm. Sportovní fanoušci mohou společně sledovat na velkoplošné obrazovce jednotlivá utkání.
Váš Bandita

WWW:
www.ubandity.cz

Počet míst:
250

Typ kuchyně:
česká, italská, Toskánsko

Parkoviště:
anoHodnocení návštěvníků:
3 stars
průměr: 3
  počet hlasujících: 11E-mail:
rezervace@ubandity.cz

Telefon:
+420 246 082 111

Stravenky:
ano

Platební karty:
VISA, MASTER CARD, AMEX

Linkuj.cz
Jagg.cz
Vybrali.sme.sk

FOTOGALERIE OBJEKTU
Recenze objektu:

Vložit novou recenzi

Thomas    (14/11/2010) 20:37:03
bydlím nedaleko a jednou za cca rok se do tohoto podniku vypravím....vždy je to otřesný zážitek. Dnes 14.11.2010 jsem se svou ženou zašel na oběd.....po cca jedné hodině nám přineli jídlo a byla to hrůza. Já jsem si objednal grilovaný kuřecí plátek a smetanové brambory. Smetanové brambory byly normální vařené brambory přelité čímsi a totálně neslné (nezapečené, nakrájené na čtvrtky)...strašný). Maso bylo bez chuti, neslaný no prostě hnus. Já jsem snědl asi tak půlku masa (brambory prostě jíst nešlo). Jídlo manželky (nějaký králík a barmbory)bylo také bez chuti, ale alespoň snědla celé maso. Ovšem za cca 170 Kč si představuji, že to jídlo nebude něco bna úrovni UHO ze závodní jídelny. Doufám, že za rok opět nedostanu zas ten blbej nápad jít se sem najíst. Raději půjdu do McDonaldu. Je to levnější a relativně se to dá jíst - narozdíl od výtvorů kuchaře v této "restauraci".

Končitá    (19/10/2008) 11:39:08
Končitá (19/10/2008) 11:36:13 Oběkt jako takový působí velmi příjemně a útulně. Oceňuji též prostor pro nekuřáky. Tento první příjemný dojem však následně znehodnotilo vše, co následovalo při našem usednutí ke stolu. Jen krátce: na jídlo jsme čekali ve dvou přesně 1h40min. Neustále jsme byli tzv. na suchu.Nechtěli jsme si tento večer nechat ničím a nikým zkazit, takových společných chvil máme při našem pracovním vytížení opravdu málo. Nicméně korunu všemu dodalo objednané jídlo. Rumpsteak byl téměř nejedlý a potřeboval by spíše motorovou pilu než steakový nůž (uvidíme následky). Co se týče úžasně vypadající Spiedino di pollo - kuřecí kousky byly připáléné, přesolené, o sušených rajčetech se jim i mně mohlo jen zdát(byly nahrazeny klasickými čerstvě grilovanými rajčaty) a parmazán jsem bohužel nezahlédla ani z rychlíku.Ani obsluha neznala přesné složení daného pokrmu. Kladně hodnotím pouze Insalata Greca. Raději nehodnotím to, že obsluha obcházela celé horní patro ,host od hosta(v rukou s našimi objednanými pokrmy) a hledala patřičného příjemce- ať žije žloutenka! Večerní rezervaci s 50% slevou na jídlo ve vaší restauraci mi nabídla firma Újezd Net. Myslím si ale, že poměr nabízené slevy by neměl jít ruku v ruce s poměrem nabízené kvality! Děkoji. Končitá.

Končitá    (19/10/2008) 11:36:13
Oběkt jako takový působí velmi příjemně a útulně. Oceňuji též prostor pro nekuřáky. Tento první příjemný dojem však následně znehodnotilo vše, co následovalo při našem usednutí ke stolu. Jen krátce: na jídlo jsme čekali ve dvou přesně 1h40min. Neustále jsme byli tzv. na suchu.Nechtěli jsme si tento večer nechat ničím a nikým zkazit, takových společných chvil máme při našem pracovním vytížení opravdu málo. Nicméně korunu všemu dodalo objednané jídlo. Rumpsteak byl téměř nejedlý a potřeboval by spíše motorovou pilu než steakový nůž (uvidíme následky). Co se týče úžasně vypadající Spiedino di pollo - kuřecí kousky byly připáléné, přesolené, o sušených rajčetech se jim i mně mohlo jen zdát(byly nahrazeny klasickými čerstvě grilovanými rajčaty) a parmazán jsem bohužel nezahlédla ani z rychlíku.Ani obsluha neznala přesné složení daného pokrmu. Kladně hodnotím pouze Insalata Greca. Raději nehodnotím to, že obsluha obcházela celé horní patro ,host od hosta(v rukou s našimi objednanými pokrmy) a hledala patřičného příjemce- ať žije žloutenka! Večerní rezervaci s 50% slevou na jídlo ve vaší restauraci mi nabídla firma Újezd Net. Myslím si ale, že poměr nabízené slevy by neměl jít ruku v ruce s poměrem nabízené kvality! Děkoji. Končitá.

[1-1]


VINNY RESTAURANT
Hlinky 118 Brno


Zaujalo nás

Babicovy dobroty - tradicnˇ i m‚ne obvykl‚ recepty

Pošli odkaz přátelúm

Vaše jmTno
E-mail přfjemce
Vzkaz
vrchni.cz | hodnoceni restauraci, vináren, pizzerií, hospůdek, orientálních restaurací, kaváren, barů & bister, čajoven a cukráren
Hodnocení restaurací (hvězdičky) vyjadřují pouze názory čtenářů a návštěvníků, nevyjadřují názory portálu vrchni.cz, které za ně nenese odpovědnost.

Spolupráce: Reality  |   Překlady  |   Vizitky  |   Nagrilu.cz  |   Stavebniny

Všechna práva vyhrazena. 2009 - 2013 © Restaurace & Vrchní.cz.cz | Rescued by Webdesign. Spolupráce pro webmástery - partnerství.